Traditsiooniline pahtel mida on kerge kasutada ja mis on alternatiiv samalaadsetele pahtlitele. Tänu peenekoelisele tekstuurile on teda lihtne kasutada.
Wood Filler on looduslik toode, seetõttu ei tekita materjaliga töötamine kasutajale mingit ohtu.
Wood Fillerit kasutatakse peamiselt väiksemate pragude parandamiseks mööblitööstuses ja järelparanduseks enne ja pärast lihvimist.
Wood Filler on saadaval 10 erinevat värvitooni ja 3 erinevas pakendis: 1.4kg tuub, 1.6 kg ämber, 9 kg ämber.

Kuidas kasutada?

Wood Filleri pahtel on kerge moodus puiduparanduseks, kuna materjal tuleb valmiskujul ja ei vaja toonimist ega segamist.
Lihtsalt täida vajaminev kogus materjali parandatavasse defekti ja oota kuni materjal on kuivanud. Kuivamisaeg sõltub parandatava pinna suurusest.
Kui pahtel on kuivanud, saab üleliigse materjali kergelt maha lihvida, nüüd on parandatud koht järelviimistluseks valmis.
Wood Filler sobib kõikide viimistlusmaterjalidega!
Vaata videot- kui lihtsalt parandamine käib!

Wood Filler niiskuskindel pahtel

Välis- ja sisetingimustes kasutatav puidupahtel, mis sobib ideaalselt puidust pindade parandustöödeks. Näiteks aukude täiteks või ebatasasuste korrigeerimiseks.
Võib kasutada nii laminaadi, parketi, puitpõrandate ja teiste puitmaterjalides olevate defektide parandusteks. Pahtel on kiire kuivamisega ja ei vaju lohku. Kuivanud pinda võib töödelda ja värvida.
Värvivalikus saadaval mitu puiduga sobivat värvitooni.

Wood Filler värvikaart

Pine
Pine
Pine Knot
Pine Knot
Birch
Birch
Birch Knot
Birch Knot
Mahogany
Mahogany
Oak
Oak
Oak Knot
Oak Knot
Ash
Ash
White
White
Dark Oak
Dark Oak